menu
Normální písmo | Větší písmo

Aktuální informace

VÁŽENÍ PŘÍBUZNÍ A DALŠÍ NÁVŠTĚVNÍCI LDN HK.

Dovolte mi oznámit, že i přes neurčité doporučení vlády ČR na úrovni povolení návštěv v léčebně, umožňuji z epidemiologických důvodů nadále pouze návštěvy u pacientů při výrazném zhoršení zdravotního stavu v terminálním stadiu jejich onemocnění. O těchto skutečnostech budete vždy informování telefonicky příslušným lékařem léčebny

Děkuji za pochopení

MUDr. Radim Faltus

ředitel LDN HK

Přidáno/Upraveno: 22.01.2021, 11:24 hod.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení příbuzní hospitalizovaných klientů LDN HK,

vzhledem k progresivně se zhoršující epidemiologické situaci zakazuji donášet klientům léčebny potraviny a nápoje. Vše potřebné mají zajištěné na úrovni léčebny.

Přinášet lze případně pouze léky, brýle, sluchadla, mobilní telefony apod. dle domluvy s ošetřovatelským personálem LDN.

Děkuji za pochopení

MUDr. Radim Faltus

ředitel LDN HK

Přidáno/Upraveno: 01.10.2020, 07:10 hod.

Tisková zpráva z webu Královehradeckého kraje.

Hradecká LDN zvítězila v projektu Kvalitní a bezpečná nemocnice 2020

Krajská příspěvková organizace Léčebna pro dlouhodobě nemocné Hradec Králové se stala absolutním vítězem projektu Kvalitní a bezpečná nemocnice 2020. Cenu pravidelně vyhlašuje Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví.

„Tuto cenu si LDN zasloužila, jelikož vykazuje bezpečnou, nadstandartní a vysoce kvalitní péči o pacienty i personál. Léčebna je totiž trvale se rozvíjejícím zdravotnickým zařízením a neoddělitelnou součástí sítě zdravotnictví města i kraje, na čemž má velkou zásluhu personál i vedení,“ řekl náměstek Aleš Cabicar odpovědný za oblast zdravotnictví. Cenu uděluje každý rok Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví, s. r. o., která vybírá z několika desítek zařízení dlouhodobé a následné péče. Důležitým kritériem pro výběr vítěze je pokrok v oblasti kvality poskytované péče. „Za cenu jsem opravdu vděčný. Je to pro nás odměna, že práci děláme kvalitně a dává veřejnosti smysl. Motivuje to všechny zaměstnance v náročné práci,“ vděčně okomentoval ředitel LDN Radim Faltus. Léčebna pro dlouhodobě nemocné Hradec Králové je od roku 2004 příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraj poskytující následnou péči. Zařízení má kapacitu 94 lůžek a personálně zajišťuje provoz a péči 92 zaměstnanců.

Přílohy: Kvalitní a bezpečná nemocnice

Přidáno/Upraveno: 23.09.2020, 12:20 hod.

ZÁKAZ NÁVŠTĚV !

Vzhledem k progresivně se zhoršující epidemiologické situaci v Královéhradeckém kraji při pandemii COVID-19 vyhlašuji s okamžitou platností absolutní zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů v LDN HK do odvolání.

Děkujeme za pochopení

Mudr. Radim Faltus

Ředitel LDN HK

Přidáno/Upraveno: 11.09.2020, 07:40 hod.

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

VÁŽENÍ PACIENTI A NÁVŠTĚVNÍCI LDN HK

Od poloviny června probíhají stavební práce. Spočívají v obnově obvodového pláště budovy a dále bude následovat výměna všech špaletových oken a podlahových krytin v některých částech budovy.

Stavební práce probíhají a budou probíhat za běžného provozu a vyžadují a budou vyžadovat značnou dávku trpělivosti a pochopení. Je samozřejmé, že výměny oken budou probíhat na pokojích bez přítomnosti pacientů tzv. cirkulačním způsobem s jejich možnými přesuny do jiných zdravotnických nebo sociálních zařízení vždy po dohodách s nimi a rodinnými příslušníky.

O všech organizačních změnách budete vždy včas informování!

11.8.2020

vedení LDN HK

Přidáno/Upraveno: 12.08.2020, 13:17 hod.

PODĚKOVÁNÍ...

studentu LF HK Vadimu Kablukovi za výrobu štítů pro naší léčebnu v době nouzového stavu,

firmě eBIOneta Jaroměř za dar 200 ks roušek s filtrem FFP2 v době nouzového stavu,

zastupitelům hnutí ANO za poskytnutí finančního daru ve výši 67tis., které byly použity na nákup OOPP a dezinfekčních prostředků v době nouzového stavu,

studentům Vratislavu Sedlákovi, Janu Grünseisenu, Josefu Janušovi a jejich přátelům za uspořádání charitativní akce promítání filmu "Narušitel", které bylo realizováno v areálu letiště HK. Výtěžek 20tis. byl použit na nákup zdravotnických pomůcek pro pacienty léčebny,

drogérii TETA s.r.o za poukázky našim zdravotním sestrám,

Sboru dobrovolných hasičů Libišany za výrobu a předání obličejových štítů,

ZOO Praha za vstupenky v hodnotě 1,--kč našim zaměstnancům,

Přidáno/Upraveno: 25.06.2020, 11:11 hod.

1-10 | 11-12 |