Nahoru
Větší velikost písma Normální velikost písma

menu

Aktuální informace

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY LDN
OD STŘEDY 3. 8. 2022 JSOU OPĚT POVOLENY NÁVŠTĚVY PACIENTŮ NA II. PATŘE.
Upozorňujeme však, že návštěvy musí probíhat za zpřísněných protiepidemických opatření - viz. informační tabule v léčebně a aktualita z 26. 7. 2022
Děkujeme za pochopení a sounáležitost

MUDr. Radim Faltus

ředitel LDN HK
Přidáno/Upraveno: 03.08.2022, 07:25 hod.

Důležité upozornění pro návštěvníky LDNŽádáme návštěvníky léčebny přicházející za pacienty, aby po dobu návštěvy používali ochranu úst, nejlépe respirátory FFP2 a využívali desinfekci rukou na příslušných stanovištích.


Návštěvy prosím omezte na co nejkratší dobu!


Dále Vás žádáme, abyste při příznacích akutního onemocnění zvláště horních cest dýchacích do léčebny vůbec nevstupovali.


Výše uvedená opatření jsou nutná při opětovném nárůstu nákazy nového typu viru COVID-19.Děkuji za pochopení a sounáležitost.

MUDr. Radim Faltus

ředitel LDN HKPřidáno/Upraveno: 26.07.2022, 14:41 hod.

ZMĚNA NÁVŠTĚVNÍ DOBY!!! od 1. 7. 2022

denně od 14:00 - 17:00 hodin.Mimo uvedené časy jsou návštěvy u lůžek pacientů povoleny pouze se schválením ošetřujícího lékaře ve výjimečných situacích zvláště při významném zhoršení zdravotního stavu pacienta léčebny.


Děkujeme za pochopení a sounáležitost

Vedení LDN HKPřidáno/Upraveno: 29.06.2022, 13:25 hod.

Tisková zpráva z webu Královehradeckého kraje.

Hradecká LDN zvítězila v projektu Kvalitní a bezpečná nemocnice 2020

Krajská příspěvková organizace Léčebna pro dlouhodobě nemocné Hradec Králové se stala absolutním vítězem projektu Kvalitní a bezpečná nemocnice 2020. Cenu pravidelně vyhlašuje Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví.

„Tuto cenu si LDN zasloužila, jelikož vykazuje bezpečnou, nadstandartní a vysoce kvalitní péči o pacienty i personál. Léčebna je totiž trvale se rozvíjejícím zdravotnickým zařízením a neoddělitelnou součástí sítě zdravotnictví města i kraje, na čemž má velkou zásluhu personál i vedení,“ řekl náměstek Aleš Cabicar odpovědný za oblast zdravotnictví. Cenu uděluje každý rok Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví, s. r. o., která vybírá z několika desítek zařízení dlouhodobé a následné péče. Důležitým kritériem pro výběr vítěze je pokrok v oblasti kvality poskytované péče. „Za cenu jsem opravdu vděčný. Je to pro nás odměna, že práci děláme kvalitně a dává veřejnosti smysl. Motivuje to všechny zaměstnance v náročné práci,“ vděčně okomentoval ředitel LDN Radim Faltus. Léčebna pro dlouhodobě nemocné Hradec Králové je od roku 2004 příspěvkovou organizací Královéhradeckého kraj poskytující následnou péči. Zařízení má kapacitu 94 lůžek a personálně zajišťuje provoz a péči 92 zaměstnanců.

Přílohy: Kvalitní a bezpečná nemocnice

Přidáno/Upraveno: 23.09.2020, 12:20 hod.

Reakreditace LDN HK

LDN HK byla dne 12. 12. 2019 reakreditována a tím opět splnila oprávnění k získání Certifikátu kvality a bezpečí. Více informací zde.

Přidáno/Upraveno: 06.01.2020, 19:20 hod.