Nahoru
Větší velikost písma Normální velikost písma

menu

Pochvaly a poděkování

Odesláním příspěvku souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů správcem osobních údajů společností Léčebna pro dlouhodobě nemocné Hradec Králové, Pospíšilova 351, 500 03, Hradec Králové, IČ: 00180092

Jedná se o kontaktní a identifikační údaje, které jste uvedli vyplnění tohoto příspěvku. Tyto údaje budou uvedeny u vašeho příspěvku, který bude umístěn na www stránkách správce osobních údajů www.ldnhk.cz.

Správce osobních údajů si vyhrazuje v souladu s nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) případné příspěvky nezveřejnit, a to zejména v případě, že uvedený příspěvek svým charakterem uvádí nepovolené sdělení, osobní údaje nebo narušuje nepřiměřeně oprávněné zájmy pacientů nebo zaměstnanců LDN.

Zpracování osobních údajů je provedeno dle Obecného nařízení EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) a zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Po odeslání informace budete informováni o provedení přijetí příspěvků, právech, možnosti o odvolání.

     

 
 
 
Zásady zpracování osobních údajů: 

Zpráva 1-44

Jméno: Jaroslav Vítek
Email:jaroslavvtk@gmail.com
Datum: 1.9.2022
Zpráva: Ze zkušenosti víme, že ve velké většině musí vedení zdravotnických zařízení řešit požadavky a nepříjemné stížnosti klientů. Ocenění a poděkování je méně časté. Jistě je to vždycky o konkrétní situaci, zkušenostech a subjektivním hodnocení. My máme zcela jednoznačně pozitivní zkušenosti. Zasíláme velké poděkování a velkou pochvalu pro Vaše zařízení - Léčebnu pro dlouhodobě nemocné v Hradci Králové.

Vážený pane řediteli, rádi bychom touto cestou Vám osobně a Vašim prostřednictvím poděkovali za vlídné, vstřícné, empatické jednání, za vzornou péči a ochotu personálu. Všech, zejména Jarouškovi, Lukášovi, Radkovi, Irmě, Kátě, Simoně, Nadě, tedy těm, kteří byli naší mamince v posledních týdnech i v posledních chvílích nejblíže. Naše maminka paní Alena Vítková v jejich přítomnosti a profesionální péči prožila poslední chvíle. Maminka i my jsme vždy vnímali jejich trpělivost, příjemné chování a úsměv. Maminka nás navždy opustila, její srdce utichlo a personál Vašeho zařízení dokázal její poslední a nejtěžší chvíle usnadnit tak, jak by to nikdo z nás nedokázal.

Prosíme Vás, vážený pane řediteli, předejte naše poděkování a uznání celému personálu, jejich přístup je zcela neobyčejný.

Přejeme Vám všem pevné zdraví, nadšení a neutuchající energii v péči o nemocné.
Jméno: Petr Moravec
Email:moravec53@seznam.cz
Datum: 11.5.2018
Zpráva: Vážený pane řediteli, vážení lékaři .Dovolte mi ze srdce poděkovat za trpělivou a plnohodnotnou péči o mého tatínka, pana Stanislava Moravce. Přesto, že jeho dny jsou sečteny, ty poslední a nejtěžší jste mu dokázali usnadnit tak jak by to nikdo z nás nedokázal. Prosím tlumočte naše poděkování i ostatnímu personálu, sestřičkám i sanitářům, protože jejich přístup byl neobyčejný a penězi nezaplatitelný. Přijměte prosím alespoň symbolickou částku pro usnadnění Vaší záslužné práce, kterou poukážeme na Váš darovací účet.
S úctou Petr a Jana Moravcovi
Jméno: rodina Zdráhalova
Datum: 18.4.2017
Zpráva: Děkujeme panu řediteli a veškerému personálu léčebny za péči.
Rádi bychom uvedli, že přístup všech byl velmi profesionální a laskavý.
Po pobytu v léčebně nebylo nutné díky skvěle odvedené práci rehabilitačních sester vyhledat další rehabilitace, a to po zlomenině nohy v krčku (pobyt v loňském roce) a další zlomenině (v roce letošním).
Léčebna působí příjemně. Vše je upravené a čisté, jídlo je velmi chutné.

Jméno: Alena Pavlíková
Email:alena.pavlikova@centrum.cz
Datum: 4.12.2016
Zpráva: Děkuji všem pracovníkům léčebny za skvělou péči o maminku L.Dostálovou, laskavý a trpělivý přístup a přeji spokojenost i dalších pacientů a pokud možno klidný adventní čas.