Nahoru
Větší velikost písma Normální velikost písma

menu

Kapacita a pokoje pacientů

Léčebna disponuje 94 elektricky polohovatelnými lůžky. Lůžka jsou rozmístěna na 23 pokojích. Osm pokojů je dvoulůžkových a 15 pokojů je šestilůžkových. Na 1. patře je kapacita 28 mužských míst v 6 pokojích a 22 ženských lůžek v 5 pokojích. Na 2. patře jsou pouze ženské pokoje s rozmístěnými 44 lůžky v 10 pokojích.

U každého lůžka je vlastní lokální osvětlení, nemocniční a jídelní stolky a signalizace, jež je umístěna i na WC a koupelnách. Na všech pokojích jsou LCD TV usazené na otočných držácích a rovněž je možnost bezplatného připojení k internetu prostřednictvím Wi-fi sítě. Na 6 lůžkové pokoje postupně instalujeme teleskopické úchyty se závěsy, jež zajišťují větší intimitu při hygieně a všech ošetřovatelských úkonech. WC jsou vždy v zadních partiích chodeb, pokoje vlastní WC vybudované nemají.

Nemocniční pokoje jsou aktuálně čerstvě vymalované, opatřené novými světly a na podlahách je instalovaná nová podlahová krytina.

Dle potřeb rozmisťujeme v místnostech čističky vzduchu k odstraňování zápachů. Na špaletových oknech jsou žaluzie a sítě proti létajícímu hmyzu. Ve všech prostorech léčebny jsou požární hlásiče.